הסעות לילדים

הסעות לילדים הוא שירות הכרוך באחריות רבה: הסעתם חייבת להיעשות ברכבים בטיחותיים ביותר, בעלי אביזרים כגון מצלמות וידיאו לזיהוי הילדים הנמצאים מאחור, מראות מיוחדות, לעיתים- שלט "עצור" נשלף העוזר לילדים לחצות את הכביש בבטחה וכו'. המסיעים מעל 8 ילדים אשר גילם מתחת לגיל 14 חייבים לעבור השתלמות בת 64 שעות, הכוללת קורס עזרה ראשונה.

 

כלי הרכב של חברת הסעות א. ברזני בע"מ המשמשים להסעת ילדים, מותאמים במיוחד למטרה זו, חדישים ובטיחותיים. הנהגים שלנו הם בעלי הכשרה נכונה לעבודה אחראית מסוג זה.

 

חברת א.ברזני בע"מ מקפידה במיוחד על כללי הבטיחות בכל האמור להסעת ילדים: אנו מסיעים את הילדים בישיבה בלבד, ומקפידים לא לעבור את מספר הילדים המותר להסעה בכל כלי רכב. ברכבינו פתרונות המתאימים גם לפעוטות וילדים עד גיל 6. אנו מספקים שירותי הסעה על בסיס יומי אל הגנים ובתי ספר, וכן הסעות לטיולים בכל רחבי הארץ.

 

כאשר מדובר ב הסעות לילדים – חשוב מאד להקפיד על כללי הבטיחות. במיוחד חשוב הדבר כאשר מדובר בהסעת ילדינו. אנו בחברת א.ברזני שמים את בטחון הילדים בראש מעינינו: אנו מקפידים על כך שהילדים יהיו חגורים בחגורת בטיחות או במושב בטיחותי, בהתאם לגילם,  שלא יוסעו בעמידה אלא בישיבה בלבד, ושמספר הילדים בהסעה לא יעלה על המותר בכלי הרכב. אנו חברה רצינית ומקצועית, וברור שרק בידי חברה כזאת אפשר להפקיד נושא חשוב כל כך כמו הסעת הילדים.

תגובה אחת בנושא “הסעות לילדים”

  1. היי
    אם אתם מחפשים בית חולים וטרינרי
    אני רוצה להמליץ לכם על ד"ר איל נחמיאס מרכזים רפואיים וטרינריים
    ד"ר איל נחמיאס מרכזים רפואיים וטרינריים בעלי ניסיון רב והם יעניקו לכם את השירות המקצועי ביותר
    למידע נוסף הכנסו לקישור המצורף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.